Trænere

Ønsker du kontakt til én af Tommerup HKs trænere? I listen nedenfor finder du kontaktinfo på alle børn, ungdoms- og seniortrænere.

Information om træningstider og -steder finder du her.

 

Børn og Ungdom

U6:                     

Træner søges. Interesseret? Kontakt Børn, Ungdom og Motionsformandense her

U7-U8:

Malene Bøje Johansson, tlf. 23837585, maleneboejehansen@hotmail.com

Michael Thode Frifeldt, tlf. 22206921, thode@thofri.dk

U9 Drenge:

Søren Simonsen, tlf. 29420443, rssimonsen@hotmail.com

Rasmus Blom, tlf. 61695959, ras_blo@hotmail.com

U10 Drenge:

Anders Tagge, tagge@mail.dk

Mads Rasmussen, tlf. 23710870, madswrasmussen@live.dk

Linda Hansen, tlf. 25110886, peterplyds.84@hotmail.com

U10 Piger:

Margrethe Jermiin Jensen, tlf. 61667076, margrethejj@hotmail.com

Rene Klemant Hansen, tlf. 61188080, renekhansen66@gmail.com

Thomas Kanstrup, tlf. 60482112, thomaskanstrup@hotmail.com

U12 Drenge:

Christian Ditlevsen, tlf. 30351694, Christian.ditlevsen@hotmail.com

Jette Thomsen, tlf. 23646835, jette@atjthomsen.dk

Martin Jensen, tlf. 29615777

Tue Friis, tlf. 30492023, tuefriis@hotmail.com

U12 Piger:

Ida Petersen, tlf. 30494243, svipsen@gmail.com

U14 Drenge:

Michael Bo Jensen, tlf. 22853266, michaelbojensen65@gmail.com

Thomas Kristensen, tlf. 21729079, thomash.k@icloude.com

U14 Piger (Højfyn DS):

Søren Hansen, tlf. 30258119, shansen@health.sdu.dk

Henrik Hestbek, tlf. 21691767, hhestbek@youmail.dk

U16 Piger (Højfyn HF):

Charlotte Hansen, tlf. 27579004, lotte-steff@hansen.mail.dk

U16 Drenge (Højfyn HF):

Jesper Sandberg, tlf. 28571702, jesper.sandberg17@gmail.com

U18 Piger (Højfyn HF):

Tim Sloth, tlf. 27119346, timsloth@hotmail.com

Susanne Storm Poulsen, tlf. 24422255, Susanne.a.poulsen@gmail.com

U18 Drenge (Højfyn HF):

Søren Porsmose, tlf. 30464748, sporsmose89@gmail.com

Lotte Andreasen, tlf. 24635030, larsqrave@hotmail.com

Niels Gyldenvang

Senior

3. Division Damer (Højfyn DS):

Christian Eriksen, tlf. 61653677, Christian.eriksen5@skolekom.dk

Dame Serie 1 (Højfyn DS):

Brian Friis, tlf. 28565843, brianfriis6@skolekom.dk

1 + 2. Herre:    

Jack Christiansen, tlf. 22776258, juul_christiansen@yahoo.dk

3. + 4. Herre:  

Torben Duus, tlf. 23800035, tod@outlook.dk